Kategoriler
Alışveriş Sepetim

ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ www.ersag.com.tr 'dir. Bu Tanıtım Sitesi "Çevre Gönüllüsü" Öncü Esra Saçan tarafından Ersağ Gönüllüleri istifadesine sunulmuştur üye olmak için iletişime geçiniz

ERSAĞ HAKKINDA

ERSAĞ HAKKINDA


Ersağ

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı liderliğinde 2002 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun önemli bir gayesi olan yerli ve milli olarak temizlik ve kozmetik alanında ürünler üretmektir. Üretilen ürünler ile gelecek nesillere daha sağlıklı bir gelecek bırakmanın yanı sıra ülke ekonomisine katkı da bulunmak için çalışma şartlarını ve ürün fiyatlarını bu hususu göz önünde bulundurarak adım atmaktadır.

Gündelik hayatta kullandığınız ürünleri sizin için daha sağlıklı ve kazançlı bir hale getirmek için her zaman gelişime ve değişime ayak uyduran Ersağ doğrudan satış modeli ile üründen memnun olan insanların tavsiyelerinden de kazanç elde etmeleri için Network Marketing sektöründe ki yerini de bir tüketici dostu olarak almıştır.

Ersağ, müşteri ve tüketiciyi düşünen bir firma olarak ürün yelpazesini her geç gün genişletmek için araştırma ve geliştirmenin ilk adımı olan  Ersağ ARGE ekibine her zaman destek ve önem vererek sizler için yenilikleri kovalıyor. Sizlerin sağlığının, yerli ve milli üretimin öneminin bilincinde olan Ersağ ARGE ekibi gayret ve çapalarını sizin için her zaman daha ileriye taşımak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ersağ ile Çalışmak

Ersağ çalışmalarını kendi ülkesinde, milleti için ürettiği temizlik ve kozmetik ürünleriyle daha sağlıklı bir çevre ve toplum bilinci oluşturmak gayesi ile yola çıkmıştı. Bugün gelinen noktada milletin güven ve takdirini alarak ülkemiz için üretilen ürünleri birçok ülkeye de ihraç ederek ülke sermayesine katkıda bulunmaktadır. Ülkemize ve ülkemizdeki her eve katkıda bulunmak için her gün büyüyor ve gelişiyoruz. Bizim gibi düşünen çalışmalarımıza katkıda bulunmak,  kendi hanesi ve ülkesi için ailemize katılmak isteyen çalışma arkadaşları her gün bize katılmaktadır. Sizlerde Ersağ ailesine katılmak isterseniz. 05539333072 numaralı WhatsApp iletişim kanallarımızdan iletişime geçerek ailemize katılabilir veya ürünlerimizi indirimli bir şekilde kullanmanız için gereken bilgileri alabilirsiniz.

Corona virüs (covid-19)’dan korunma tedbirlerinizi maske ve sosyal mesafe ile önlem alırken vücut direncinizi artırmak, vücudunuzu bakteri ve virüslere karşı korumak için gereken önemi göstermenizin elzem olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.