Kategoriler
Alışveriş Sepetim

ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ www.ersag.com.tr 'dir. Bu Tanıtım Sitesi "Çevre Gönüllüsü" Öncü Esra Saçan tarafından Ersağ Gönüllüleri istifadesine sunulmuştur üye olmak için iletişime geçiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Ersağ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cevap : Üye olanlardan aylık yada yıllık bedel olarak aidat, ücret alınmaz.    

Cevap : Ersağ ürünleri Doğrudan Satış (Network Marketing)  sistemi ile pazarlandığından marketlerde bulunmaz.Ayrıca ürünlerimiz; verimli ve sağlıklı kullanım için anlatıma tabii olan ürünlerdir.Yanlış kullanımda sonuç alınamaz.Doğru kullanım için anlatım ve uygulama gerekmektedir.

Cevap :Üretmiş olduğumuz ürünlerin içeriğinde kullanılan bazı girdiler organik kimyasaldır.Örneğin 1 Litrelik ürünümüzün içerisinde 0,6 dan başlayarak organik kimyasallar bulunmaktadır.Dolayısıyla içerisindeki diğer bileşenler organik ve bitkisel içerikten ibarettir.Ancak bir ürüne  doğal yada bitkisel diyebilmemiz için hiçbir sentetik işlemden geçmemesi gerekmektedir.Dolayısıyla ürünlerimize %100 doğal yada bitkisel demek yanlıştır.

Cevap : Ersağ  %100 Türk malıdır . Denizli Ticaret Odasına kayıtlıdır.


Cevap :  Ersağ “üretici” bir firmadır. Üretici firma olmasının avantajlarını sistemine yansıttığı için  marketing sisteminde kazancı yüksektir.


Cevap : Ersağ firmasının ürünleri Türkiye / Denizli ‘de üretilmektedir.%100 de yerli Türk firmasıdır.


Cevap : Ersağ kolisinde bulunan ürünleri başka bir ürünle değiştirme imkanı yoktur.


Cevap: Ersağın;Tekirdağ,İstanbul,Kocaeli,Sakarya,Bolu,Zonguldak,Bursa,Balıkesir,İzmir,Manisa,Denizli,Muğla,Antalya,Mersin,Isparta,Konya,Ankara,Eskişehir,Kayseri,Erzurum,Iğdır,Sivas,Uşak illerinde Ersağ bürosu bulunmamaktadır.

Cevap: Ersağ firmasının tüm çalışanları Türk’tür..%100 de yerli firmadır.

Cevap: Aşagıdaki kurallar TÜKETİCİ KORUMA KANUNUNA VE TÜKETİCİ HAKLARINA aykırı olmamak üzere düzenlenmiştir.

-Almış olduğunuz ürünleri teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
-İadeler orijinal kutu ve ambalajlarda olmak zorundadır.
-Orijinal kutu ve ambalajları bozulmuş başka bir müşteri tarafından kabul edilmeyecek durumda olan ürün iadesi kabul edilmeyecek durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.
– Ürün iadesi edilmesi için ürünlerin kilitli kapakları açılmamış olmalıdır.
-Ürün iade edilmek istendiğinde şirketimize telefon,faks,cep telefonu ile ulaşarak size gönderilen kargo teslim tutanağı ve üç adet fatura 7 gün içerisinde şirketimize iade edilmiş olmalıdır.Fatura aslı gönderilmez ise K.D.V. varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.
– İade etmek istediğiniz ürünler ayıplı ise kargo bedeli firmamıza aittir.

Cevap: Ersağ temizlik ürünlerimizden daha iyi sonuç alabilmek için sıcak su ile farklı kimyasal deterjanların kalıntılarının bulunmadığı temiz sünger ve temiz bez ile kullanmalıyız. Kullandığımız Ürünün kullanma talimatında belirtildiği şekilde kullanmalıyız.

Cevap: Ersağ ürün ailemizde birkaç ürün sulandırıldığında sizlere fazla sulu gelebilir. Ancak amacımız ürünün yoğun olup çok köpürmesi değil tam tersine az köpükle yağı ve kiri çıkarmasıdır bu noktada sulandırıldığında sulu olmasına rağmen yağ ya da kirden eser bırakmayan ürünlerimiz sizleri ve bizleri mutlu etmektedir.

Cevap: Network pazarlama olarak da adlandırılan doğrudan satış sisteminin en büyük avantajı kişilerin kendi işlerinin sahibi olmasının yanı sıra esnek çalışma saatleri ile kendi kazanç limitlerini kendilerinin belirlemesidir. Ekonomik özgürlüklerini elde etmenin yanında sosyal çevrelerini genişletmeleri de kişilerin maddi tatminlerinin yanı sıra manevi olarak da mutlu olmalarına neden olacaktır. Ayrıca geleneksel satış faaliyetlerinde ürün üreticiden tüketiciye ulaşana kadar birçok evreden geçmek zorundadır. Üreticinin 100 liraya mal ettiği bir ürünün fiyatının araya ana bayilerin, toptancıların ve marketlerin girmesiyle 2-3 katına çıkarken reklâm gibi bir unsurunda eklenmesiyle 4-5 katına çıkmaktadır. Kısacası eski dağıtım sistemleri tüketici dışındakilerin lehine işlerken, doğrudan satış sistemi üyelerin ve tüketicilerin lehine işler.

Cevap: Ersağ Kariyer basamaklarında yükselmek için her kariyer için gerekli puanı elde etmelisiniz.Her 1 puanlık satış fiyat listesi üzerinde belirtilen üye alış fiyatı üzerinden 50 TL’lik ürün toplamını ifade etmektedir.Yani 1 puan=50 TL’lik ürün demektir.

Cevap: Ersağ şiparişi için öncelikle Ersağa Üye Olmalısınız, Üyelik için TIKLAYINIZ.


Cevap: Ersağ firmasında seminerlerimiz, üyelerimizin istekleri doğrultusunda; yer, zaman belirlendikten sonra şirketimize bilgisi verilerek düzenlenmektedir.Cevap: Ersağ firmasında seminerlerimiz, üyelerimizin istekleri doğrultusunda; yer, zaman belirlendikten sonra şirketimize bilgisi verilerek düzenlenmektedir.Cevap: Ersağ firmasında vermiş olduğunuz siparişler 2 puan değerinde (100 TL) ise kargo bedeli yoktur. Sadece üyelerimiz 2 puan altında sipariş verirse kargo bedeli üyeye aittir.Cevap: Ersağ firmasının 1 puan değeri 50 TL’ dir.


Cevap: Ersağ firmasına verilen her sipariş kişinin isteğine göre istenilen adrese yönlendirme yapabilirsiniz.

Cevap: Ersağ firması PTT Kargo ile çalışmaktadır.


Cevap: Ersağ firmasına sipariş verilen ürünler en geç 3 gün içerisinde kişiye teslim edilmektedir.


Cevap: Ersağ firması doğrudan satış yapmaktadır(Network Marketing) bunun için raf izni kesinlikle bulunmamaktadır. Raf izni olmadığı halde satış yapan kişiler hakkında yasal işlemler uygulanmaktadır.


Ersağ firması Hafta içi 09:00 – 19:00  Cumartesi Günü ise 09:00 – 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.